Snadné vietnamské smažené jarní závitky – Cha Gio

Snadné vietnamské smažené jarní závitky – Cha Gio

Tyto jednoduché vietnamské jarní závitky plné vepřů, korýšů/krevet a zeleniny jsou ve skutečnosti jemně smažené a poskytují křupavý, křupavý a chutný předkrm. Vytvořeno společně s rýžovou zprávou pro odměňující problém, užijte si je všechny spolu s naší odměnou horkou vietnamskou omáčkou na namáčení!

Proč se našemu týmu líbí toto

Vietnamské smažené jarní závitky jsou ve skutečnosti pozoruhodně jednoduché na výdělek a jsou plné čistých, zdravých a vyvážených složek, jako je prase a korýši (nebo dokonce drůbež, chcete-li!). Když objevíte způsob skládání jarních ruliček, budete mít možnost rychle sestavit sadu. Křupavé a zároveň naprosto chutné, jsou ideální jako lahodná pochoutka nebo dokonce předkrm na oslavy.

Naše vlastnoručně vyrobená mísa na namáčecí omáčku je ve skutečnosti velmi jemná a také úplně jednoduše vydělátelná!Počítejte s naším týmem – v některých nebudete chtít skončit..

Kde náš tým objevil toto jídlo

Po několika celých týdnech cestování s Kambodžou byl náš tým ve skutečnosti nadšený, že se mohl ukázat v Ho Či Minově městské oblasti ve Vietnamu. Poslouchali jsme všechno o jeho vlastních úžasných možnostech konzumace (a také přípravy jídla), stejně jako to neuspokojilo.

Naše zbrusu nové državy Trang a Linh bydlely v krásném domě v Oblasti 2. Klidná lokalita daleko od rušného centra městské oblasti, nicméně nabitá svými vlastními velmi osobními neuvěřitelnými regionálními hotspoty směrem k odbavení.

Náš tým se mezi sebou rozhodl získat čisté komponenty pocházející z některých blízkých trhů, aby získal tyto jednoduché vietnamské smažené jarní závitky.

Náš tým, který se během dopoledne při nákupu ložního prádla stýkal s obyvateli, považoval za dodavatele krájené čisté maso spolu s obrovskými sekáčky. Jiní se handrkovali o svíjející se ryby nebo dokonce třídili stohy čisté zeleniny a ovoce.

Snadné
Snadné vietnamské smažené jarní závitky – Cha Gio

 

Způsoby, jak vytvořit vietnamské smažené jarní závitky

– Poškozené nudle nudle nechte vyniknout v malé misce a posypte je v páře. Povolte ke zbytku až do přípravy s, po této odtokové trubce.
– Zahrňte prase, krevety, nakrájené šalotky, houby, mrkev, nudle nudle, vejce a sodík přímo do misky a také je rozmixujte, dokud nebudou účinně integrovány. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte prsty k rovnoměrnému smíchání.
– Rychle omyjte list se zprávou o rýži v posypu směrem ke změknutí a také jej položte na rovnou desku nebo rovnou plochu.
– Umístěte malou hrst zubní výplně blízko jedné strany zprávy o rýži. Přeložte zprávu přes zubní výplň. vložte do okrajů a nechte válet po celém listu.
– Replay pro pobyt jarní role.
– Zahřejte olej na středně vysokou teplotu. Jarní závitky smažte asi 5 minut, dokud nejsou zlatavě křupavé a nahnědlé. Odstraňte pocházející z oleje, stejně jako odtokové potrubí teoreticky ručník.
– Integrujte všechny komponenty pro namáčecí omáčku do misky a míchejte, dokud se cukr nerozpustí.
– Proveďte okamžitě.

Potřebné materiály

10-15 rýžových zpráv
100 g mletého prasete
100 g mletých krevet
2 šalotky nakrájené na plátky
1/2 hrnku žampionů nastrouhaných (náš tým použil dřevěné klasy)
1 hrnku nastrouhané mrkve
1/2 hrnku vermicelli rýžových nudlí se dostalo do 2centimetrových položek
1 vejce
1 vymačkejte sodík
Rostlinný olej na smažení
Na namáčecí omáčku
3 lžíce extraktu z thajské makrut / kafírové limetky nebo ještě níže spolu s extraktem z limetky nebo dokonce citronu
2 1/2 lžíce rybí omáčky
2 lžíce cukru
Postřikovač 1/4 hrnku
1 stroužek česneku opatrně nakrájený na plátky
1 chilli papričky pečlivě nakrájené na plátky (volitelně)

Pokyny

1. Poškozené nudle nudle nechte vyniknout v misce a posypte je v páře. Povolte ke zbytku až do přípravy s, po této odtokové trubce.
1/2 hrnku vermicelli rýžových nudlí
2. Zahrňte prase, krevety, šalotku, houby, mrkev, nudle nudle, vejce a také sodík přímo do misky a také je rozmixujte až do účinné integrace. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte prsty k rovnoměrnému smíchání.
3. Rychle omyjte list se zprávou o rýži v posypu směrem k změknutí a také jej položte na rovnou desku nebo rovnou plochu.
4. Umístěte malou hrst zubní výplně blízko jedné strany zprávy o rýži. Přeložte zprávu přes zubní výplň. vložte do okrajů a nechte válet po celém listu.
5. Replay pro pobyt jarní role.
6. Zahřejte tuk na středně vysokou teplotu. Jarní závitky smažte asi 5 minut, dokud nejsou zlatavě křupavé a nahnědlé. 7. Odstraňte vytékající z oleje, stejně jako odtokové potrubí teoreticky ručníkem.
8. Namažte
9. Všechny komponenty pro namáčecí omáčku (výtažek z kafírových limetek, rybí omáčka, cukr, posyp, česnek a také chilli) vložte do misky a míchejte, dokud se cukr nerozpustí.
10. Proveďte okamžitě.