MALINY BORŮVKOVÉ POPSICLY

Malinové borůvkové nanuky spolu s chutnou čistou osnovou mojito a problém s cukrem. Naznačuji, že pokud to opravdu není kontaktování vašeho labelu u bazénu, nemám ponětí přesně, co to vlastně je!

MALINY BORŮVKOVÉ POPSICLY

INGREDIENCE BUDE KAŽDÝ MILOVAT

KAŽDÝ má rád bobule. mladí, dospělí, vybíraví jedlíci, gurmáni – s těmito bobulovými nanuky nemůžete selhat. Zejména v nejoblíbenějších měsících! Skvělá informace?! jsou vlastně docela zdravé a vyvážené. Pro mnohem méně cukru jednoduše vynechejte křupavé venku. Zde je přesně to, co požadujete

borůvky
maliny
ostružiny
Limetka
Miláček
máta
hrubý cukr (volitelně)

Komponenty

1 hrnek ostružin načítání
2 hrnek borůvek načítání
1 hrnek nakládání malin
½ hrnku čistého limetkového extraktu
3 PL medu
¼ hrnku lístků máty

JAK VYRÁBÍ MALINY BORŮVKOVÉ POPSICLY

BOBULÍ

K získání tohoto jídla můžete skutečně snadno použít kteroukoli z vašich preferovaných 3 bobulí. Využijte přesně to, co je skutečně čisté, zralé a také v období, protože vám poskytnou tu nejbohatší chuť a nejjemnější. Vytváření nanuků je mimořádně báječné bez použití jakéhokoli druhu cukru.

Můžete snadno alternativu spolu s ledovými bobulemi?

Ve skutečnosti můžete snadno zcela alternativně spolu s ledovými bobulemi, ale rozhodně nemusí být ve skutečnosti tak úžasné jako čisté bobule, a proto se ujistěte, že v procesu preferujete screening, včetně mnohem více medu nebo dokonce cukru, pokud máte preferovanou sladkost. chuť.

 

NYNÍ PŘIPRAVTE SVŮJ MEDOVÝ LIMETOVÝ SIRUP

Do mixéru přidejte limetku, mátu a také med a rozmixujte až do předení. můžete snadno také nakrájet mátu extrémně skvělé, stejně jako mix směrem k integraci.
Ve 3 různých miskách obsahuje 2 lžíce sirupu. Chystáte se zahrnout bobule!

 

JAK PURY BOBULÍ

Vzhledem k tomu, že máte bobule skutečně očištěné, stejně jako vytvořený sirup, získejte 1 plnicí hrnek z každé bobule a také umístění v miskách.

 

ROZMÍCHEJTE SVÉ BOBULE

v mixéru promíchejte každé jídlo jednotlivě, stejně jako zisk dozadu k pokrmu.

 

NEZAJÍMÁM DĚLAT OMBRE POPSICLES, MŮŽU JEN SMÍCHAT VŠECHNO SPOLU.

očividně. jednoduše integrujte sirup a všechny vaše bobule a vyhněte se tomuto tipu.

 

JAK VYRÁBIT OMBRE POPSICLES

Chcete-li nanuky zledovat, začněte s malinovým pyré (nejsvětlejší odstín), abyste zajistili, že budou mít skutečně ombre vzhled, a také je vložte přímo do své plísně a plísně. Moje plíseň a plíseň udrží asi 4 hrnky tekutiny, proto do každého nanuku dávám asi 2 lžíce pyré.

Začnu s nejsvětlejším odstínem a přejdu na nejtmavší. Nechte vychladnout asi 15-30 minut a také vložte následující úroveň.

Poté, co jste skutečně zahrnuli třetí a poslední úroveň, zahrňte tyčinky na nanuky a nechte je vymrazovat, dokud nebude obtížné a dobré.

 

JAK POZNÁTE, JAK MNOŽSTVÍ KAPALINY PŘIDAT?

Vzhledem k tomu, že ne všichni v našem týmu mají ve skutečnosti úplně stejnou plíseň nanuku a plíseň (moje můžete snadno získat z amazon.com přímo níže), může být náročné porozumět pouze částce, kterou lze vydělat předem. Před vytvořením smoothie vložte posypku přímo do vaší formy na nanuky a vždy 1 hrnek na plísně. Moje plíseň a plísně udrží asi 4 hrnky tekutiny.

Když potom přidám čisté ovoce, nemusím tolik tvořit. Teď mám vlastně chytrou představu o výši výdělku. Z této broskve a také smoothie nanukové misky s krémem se vytvoří 4 hrnky. Pokud máte skutečně další výkon pro vaše děti jako nápoj!